27.10.12

149# snow, snow, snow

Hej :* Co u Was? U mnie okropnie zimno i w ogóle pogoda wprowadza mnie w stan zamulenia... Szykujemy się z zespołem do koncertu 20 listopada, dlatego przez pół dnia razem z siostrą przygotowywałyśmy piosenki. Może macie jakieś propozycje, które mogłybyśmy wykorzystać? Każdą pomoc chętnie przejmiemy :) 

Jestem w trakcie robienia prawka. Moje drugie jazdy w połowie okazały się totalną klapą... Nienawidzę rond, za to na trasie mogłam sobie pośmigać i to chyba w sumie była najlepsza część mojej wyprawy do Ostrołęki.

Występowałam dziś wraz z kilkoma osobami ze szkoły w przedstawieniu dla Sybiraków. Mam film jak śpiewałam, więc następnym razem postaram się Wam go pokazać i oczywiście zdjęcia też jeśli już je dostanę ;) A teraz trzymajcie się cieplutko w ten śnieżny dzień :*           

Dzieło  mojej siostry ;) Mam piękny nos i oczy ;D

I oczywiście spadł znienawidzony przeze mnie śnieg! grr :/

8 komentarzy:

 1. Moja najukochańsza, najwspanialsza siostro, patrząc na zdjęcie po prawej stronie, stwierdzam, że chyba koniecznie chcesz zginąć w niedalekiej przyszłości. pociesza mnie tylko fakt, że na zdjęciach niżej nie wyglądasz lepiej xD Julka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kochanie trochę dystansu do siebie miej ;D specjalnie to wrzuciłam żeby umilić ludziom wieczór, przynajmniej jest się z czego pośmiać ;p

   Usuń
 2. TYLKO CZEMU ZAWSZE ZE MNIE? :( napisałam z caps lock'iem, żebyś wiedziała, że sprawa jest poważna xD

  OdpowiedzUsuń
 3. no cóż, ja robiłam zdjęcia, więc mam do nich prawa autorskie, a przynajmniej większość ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie śniegu nie ma, uf ufufufufuf! ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. Great post! I'm your new Follower! I hope you visit my blog sometimes.. Thank's! :) Kisses from VV!!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz oraz Twój czas poświęcony na czytanie moich wypocin. Masz pytania lub sugestie? pisz śmiało! :)